wieczory panieńskie dwudniowe

Proponowane pakiety imprez dwudniowych – zbuduj własny pakiet !!!!

szkolenia survivalowe na pogórzu

– wspinaczkowy wyjzad w skały: na Jurę Krakowsko – Częstochowską (Doliny: Będkowska, Bolechowicka, Kobylańska) lub w Karkonosze.

– eksploracja Twierdzy Przemyśl lub bunkrów Linii Mołotowa połączona z elementami zabaw alpinistyczno – linowych, strzelnica – broń ostra.

Na naszej trasie zwiedzimy kilka obiektów militarnych. Przy użyciu technik linowych postaramy się zajrzeć tam gdzie nie każdemu się to udaje. Zapoznamy się z częścią bogatej historii w/w regionów.

– piesza przeprawa dzikimi drogami Roztocza, Bieszczadów bądź Beskidu Niskiego z elementami zabaw alpinistyczno – linowych oraz survivalu.

Podczas imprezy będziemy poruszać się pieszo po dzikich ostępach Roztocza Bieszczadów bądź Beskidu Niskiego. Na naszej trasie będziemy pokonywać przy użyciu technik alpinistycznych wąwozy i rzeki, zakładać obozy na ziemi i drzewach, zdobywać żywność i wodę. W planach również wspólne ogniska, szkolenia linowe, szkolenia pierwszej pomocy, impreza na orientację, rywalizacje strzeleckie, zjazdy z mostów i drzew, tyrolki, mosty tybetańskie, drabinki sznurowe, oraz szkolenie sztuk walki.

– spływ kajakowy (Wisłok lub San), – istnieje kilkanaście wariantów startu, miejsca noclegowego oraz zakończenia spływu.

– Pogórza Dynowskie, Przemyskie na rowerach, – opuszczone wsie, bunkry, stare cerkwie i cmentarzyska, a także piękna dzika przyroda to wszystko czeka nas na trasie naszego rajdu.

– pakiet militarny: podstawy taktyki zielonej i czerwonej, szkolenie przeciwchemiczne, praca z mapą i kompasem, praca z bronią, obozowanie, strzelnica.

– pakiet survivalowy:woda, żywność, rozpalanie ognia, schronienie, umiejętności obozowe, sygnalizacja i nawigacja, pierwsza pomoc.

Lokalizacja: Pogórze Dynowski, Pogórze Przemyskie, Bieszczady, Beskid Niski, Roztocze.

Istnieje możliwość stworzenia własnego pakietu z elementów wyszczególnionych w naszych pakietach !

Masz inny pomysł na wieczór kawalerski skontaktuj się z nami, a my postaramy się pomóc Ci go zrealizować.

mail: at@adrenalina-team.pl tel: +48 600 778 603